O NAS

Zamiast mówić o sobie - wolimy słuchać.

Od pierwszego kontaktu zależy nam na tym, aby zrozumieć jakie są potrzeby klienta.
Wieloletnie doświadczenie i współpraca z pionierami na rynku stolarki okiennej i drzwiowej pozwala nam na przedstawienie szeregu możliwości, tak aby klient wyszedł od nas w poczuciu, że otrzymał dokładnie to czego potrzebuje i został dobrze obsłużony. TO NASZA MISJA.
 
Kameleon to firma w Bełchatowie zajmująca się doradztwem, sprzedażą oraz montażem szeroko pojętej stolarki okiennej i drzwiowej - okien, drzwi, bram, parapetów, rolet, podłóg oraz różnego rodzaju akcesoriów. Rzetelnie wykonywane zadania oraz transparentność działań pozwoliła nam zaskarbić sobie zaufanie klientów, ale i również najlepszych dostawców w branży. To natomiast przekłada się bezpośrednio na poziom obsługi, który oferujemy swoim klientom - nieustanne poszerzanie kompetencji oraz wiedzy całej załogi oraz oferowanie najlepszych rozwiązań w najkorzystniejszych cenach.
To co zastaniecie w Kameleonie to stawianie klienta na pierwszym miejscu, niezależnie od tego czy mówimy o doradzaniu podczas wyboru rozwiązań, montażu na budowie, czy obsłudze posprzedażowej.
 
Możemy więc zaczynać - zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar!
 
 
POSTAW NA PROFESJONALISTÓW!