O FIRMIE

Stolarka Budowlana - Doradztwo, Sprzedaż, Montaż

  O NAS

  Nasza firma – Kameleon s.c. to lider usług stolarki budowlanej, zarówno na terenie powiatu bełchatowskiego jak i całego województwa łódzkiego. Została założona w 2013 roku. Jako założyciele spółki wyróżniamy się bogatym doświadczeniem w branży budowlanej. Mimo, że istniejmy na rynku od kilku lat, każdy z nas ma za sobą wieloletnią praktykę w branży stolarki okiennej, drzwiowej oraz podłogowej.

  Na przestrzeni wielu lat, zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje, umiejętności oraz wiedzę, poprzez przebyte szkolenia i setki wykonanych usług. Dzięki osiągniętemu doświadczeniu, z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zleconego nam zadania czy zamówienia. Naszym atutem jest kompleksowość świadczonych usług: doradztwo, sprzedaż, transport oraz montaż oferowanych produktów.
  Od samego początku efektywnie współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami artykułów stolarki budowlanej. Umożliwia nam to wczesne wprowadzanie do naszego asortymentu nowych technologi w danej branży oraz sprzedaż towarów w dostępnych dla wszystkich cenach. Szeroki wachlarz artykułów umożliwia nam dostosowanie oferty do potrzeb, uwzględniając wyznaczony budżet jak i preferencje klientów.

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszego salonu znajdującego się w Bełchatowie przy ulicy Stefana Okrzei 2 (obok sądu). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy przy wyborze najodpowiedniejszych produktów.

  Zapewniamy gwarancję najwyższej jakości produktów oraz usług.
  Zapraszamy do współpracy !

  NASZ ZESPÓŁ

  • PIOTR FILIPIAK

   Jeden z założycieli spółki cywilnej KAMELEON zajmującej się stolarką budowlaną. 🙂…

  • ŁUKASZ KUKUŁA

   Jeden z założycieli firmy KAMELEON s.c. Wieloletnie doświadczenie w branży, ukończone…

  • MICHAŁ MAJCHRZAK

   Fachowy doradca... Zdobyte certyfikaty: Michała znajdziecie na Facebooku

  • MATEUSZ ZAWISZA

   Fachowy doradca... Mateusza znajdziecie na Facebooku

  • TADEUSZ JONCZYK

   Przedstawiciel handlowy z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarki budowlanej.

  REFERENCJE