Wewnętrzne
Ogromny wybór i szeroki zakres funkcjonalności drzwi wewnętrznych
Jeden z wiodącyh producentów drzwi wewnętrznych w Polsce, cieszący się zaufaniem klientów od lat. W swojej ofercie posiada między innymi drzwi wewnętrzne ramowe, płytowe oraz malowane. Jedyny producent oferujący w standardowym wyposażeniu drzwi bezprzylgowych zamek magnetyczny oraz ukryte zawiasy. Szeroki wybór styli oraz kolorów oklein sprawi, że bez problemu dopasujecie coś do swojego wymarzonego wnętrza.
 
 
Firma kierująca się przekonaniem, że drzwi wewnętrzne spełniają kilka ważnych funkcji w domu - porządkują przestrzeń dzieląc mieszkanie czy dom na strefy, ale też wprowadzają element prywatności, przy okazji będąc istotnym elementem wystroju wnętrza. To wszystko widać w oferowanych przez nich produktach. Począwszy od konstrukcji drzwi, przez okucia, kończąc na przeszkleniach i dodatkach - opcji wyboru jest tak wiele, że znajdzie się coś idealnego dla każdego.
 
 
Za firmą VASCO przemawia 30-letnie doświadczenie w produkcji elementów drewnianych oraz najlepszych surowców. Szczególny nacisk kładziony jest własnie na dobór najlepszych materiałów budulcowych. Oferta tej firmy zawiera zarówno produkty o stylistyce klasycznej, jak i nowoczesnej, wręcz minimalistycznej. Podstawowy asortyment to oczywiście drzwi rozwieralne, w wersji przylgowej oraz bezprzylgowej. Dostępne są również rozwiązania dwuskrzydłowe oraz drzwi przesuwne.
 
 
Drzwi wewnętrzne Pol-Skone są gwarancją jakości, wyjątkowego designu oraz szerokiej kolorystyki do wyboru. Produkowane są w oparciu o wysokiej jakości konstrukcje oraz wypełnienia, aby sprostać wymaganiom klientów oraz dopasować się do ich potrzeb. W katalogu produktów znajduje się ponad 450 wzorów drzwi, w tym stylowe drzwi profilowane, gładkie, z szybą czy dekorami. Tak bogata oferta ułatwi wybór idealnych drzwi do Twojej przestrzeni.
 
 
Firma bazująca na 4 głównych liniach stylistycznych - Avangarde, Elegance, Classic oraz Economy. Każda z nich zawiera swoje unikalne modele - od nowoczesnych stylizacji i ekstrawagancji, przez klasyczne stylizacje, na łagodnych formach wypełnionych spokojem i harmonią kończąc. Wszystkie produkty charakteryzują się niepowtarzalną fakturą, stabilnością konstrukcji oraz możliwością dodania efektownych przeszkleń będących istotnym elementem użytkowym i dekoracyjnym.
 
 
POSTAW NA PROFESJONALISTÓW!